2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Częstochowa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Śródmieście
Dział HR
Dodane 27 kwietnia 2024

Specjalista E - Commerce

Lokalizacja

Częstochowa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Poszukujemy osoby na stanowisko pracy - Specjalista E-Commerce. Rozwijaj z nami świeżą markę - Kapitan Kredka, zajmującą się doradztwem i sprzedażą w zakresie wyposażenie jednostek edukacyjnych i żłobków. Pomimo bycia młodą firmą, jesteśmy częścią grupy Polcall, istniejącej od 2008 roku i zatrudniającej przeszło 70 osób. Odnosimy już sukcesy i szybko zwiększamy sprzedaż. Bądź częścią tego rozwoju.

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie rozwoju strony www realizowanego przy współpracy z zewnętrzną firmą

  • redagowanie treści opisów produktów na stronie www

  • konfigurowanie produktów

  • dbanie o spójność i aktualność danych

  • współpraca z marketingiem w zakresie analizy skuteczności działań reklamowych

  • umiejętność obsługi Woocommerce/ Magento / Prestashop

  • obróbka zdjęć, przygotowywanie materiałów do prezentacji treści

  • współpraca z handlowcami

  • współpraca z księgowością

  • znajomość programów do integracji procesu sprzedaży jak Baselinker

  • obsługa social media (grafika, posty)

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych PPC - Google ADS

Wymagamy:

  • znajomość programów MS Excel i Word

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra obsługa komputera oraz sprawne poruszanie się po internecie,

  • łatwość w nawiązywaniu relacji, komunikatywność

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • analityczne myślenie

  • mile widziane doświadczenie w kontakcie biznesowym i/lub z klientem z branży edukacyjnej

Co oferujemy:

  • wpływ na rozwój firmy

  • umowa o pracę

  • pracę w zgranym i otwartym zespole

  • wpływ na kształt pracy i stanowisko

  • samodzielność w działaniu

  • smartfon i laptop służbowy

  • wsparcie na każdym etapie pracy

  • kartę sportową

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Śródmieście
ID: 910004007