2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Targówek
Dodane 22 maja 2024

Specjalista E-commerce

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

- kontrolowanie istniejących aktywności w zakresie platformy marketplace Allegro

- wdrażanie nowych aukcji oraz zwiększanie sprzedaży w Allegro

- monitorowanie ruchów konkurencji

- realizacja działań prowadzących do rozszerzania ofert w Baselinker

- współpraca zespołowa przy wprowadzaniu nowych rozwiązań w sprzedaży E-commerce

- systematyczne przygotowywanie gazetek oraz broszur w Corel Draw do publikacji

Nasze wymagania

- umiejętność analitycznego myślenia

- systematyka w podejmowanych zadaniach

- samodyscyplina

- biegłość w obsługiwaniu komputera (dodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość arkusza kalkulacyjnego Excell oraz obsługi Corel Draw)

Oczekujemy od pracownika

- dużego zaangażowania w powierzone projekty

- wysokiej kultury osobistej

- umiejętności pracy w zespole

Nie wymagamy

- doświadczenia – wystarczą odpowiednie predyspozycje, ambicja  oraz chęć rozwijania przy wsparciu Naszymi szkoleniami

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 920113145