2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Prądnik Biały
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista Działu Obsługi Klienta Lapis dla Biura

Wynagrodzenie

4 500 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firma Lapis poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista do spraw obsługi Klienta

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie działającej firmie z ponad 20-letnią tradycją;

  • liczne szkolenia produktowe;

  • atrakcyjne wynagrodzenie, premię wynikową;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę w zgranym zespole oraz realizację własnych pomysłów;

Obowiązki:

  • przyjmowanie zamówień od Klientów firmy;

  • realizowanie w systemie zamówień od Klientów firmy;

  • przygotowywanie zamówień do Dostawców;

  • dbałość o poprawny obieg dokumentów;

  • utrzymywanie pozytywnych realizacji z klientami;

  • reprezentowanie firmy w kontaktach handlowych;

Oczekiwania:

  • zaangażowanie oraz motywacja do pracy;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • inicjatywa, komunikatywność, otwartość;

  • umiejętność współpracy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • mile widziane doświadczenie w branży.

Uwaga!!!

Praca w nowej siedzibie zlokalizowanej na pograniczu Krakowa/Rząski i Zabierzowa (około 700 metrów od Centrum Handlowego Factory/Futura Park)

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 907389499