2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Opolskie
  6. Zarządzanie sklepem - Brzeg
Dodane 18 maja 2024

Specjalista ds. Zdrowej Żywności w Sklepie Pełne Zdrowia

Wynagrodzenie

27 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Brzeg

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy studenta/ki dietetyki do pracy na stanowisku specjalisty ds. zdrowej żywności w naszym sklepie w Brzegu.

Jeśli pasjonuje Cię zdrowy styl życia, jesteś optymistycznie nastawiony/a do życia i ludzi i angażujesz się w to co robisz, to mamy coś dla Ciebie :)

Obowiązki:

* Doradztwo żywieniowe dla klientów

* Zarządzanie sklepem i towarem

* Obsługa kasy fiskalnej i innych urządzeń

* Profesjonalna obsługa klienta, pakowanie, utrzymanie porządku

Wymagania:

* Student/ka dietetyki lub z podobnymi zainteresowaniami

* Pozytywne nastawienie, sumienność, umiejętność obsługi social media

* Dyspozycyjność 4-8 godzin dziennie w godzinach 6:00-17:00

* Pracujące dwie soboty w miesiącu

Oferujemy:

* Pół etatu, atrakcyjne wynagrodzenie 27,70 zł/h na rękę

* Dynamiczne środowisko pracy i szansę na rozwój

Zainteresowana/y? Prześlij CV i list motywacyjny

Razem promujmy zdrowy styl życia!

Do zobaczenia!

Justyna i Mariusz

Sklep ekologiczny Pełne Zdrowia

Lokalizacja

Brzeg,

Opolskie

Opolskie, Brzeg
ID: 890654271