2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Brzeg
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. zatrudnienia i legalizacji pracowników zagranicznych

Lokalizacja

Brzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Agencja pracy tymczasowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. zatrudnienia i legalizacji pracowników.

Oferujemy :

  • Perspektywę długoterminowego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie, która stale się rozwija i otwiera nowe projekty,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + systemem premiowy,

  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu,

  • Możliwość nabycia nowych doświadczeń oraz rozwoju zawodowego,

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole i wzajemną współpracę między działami,

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop/telefon),

  • Stale godziny pracy PN-PT 8-16,

  • Możliwość pracy zdalnej w wybrane dni tygodnia

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów zatrudnienia cudzoziemców na terytorium RP – legalizacja pobytu i pracy;

  • Sprawdzanie kompletności dokumentów i kontrola legalności;

  • Podpisywanie pakietu dokumentów z pracownikami przy rejestracji;

  • Skanowanie i dodawanie dokumentów personalnych do systemu;

  • Konsultowanie pracowników w sprawach wyrobienia PESEL, konta w banku, badań lekarskich;

  • Wsparcie pracowników w sprawach legalizacyjnych,

  • Przygotowywanie i składanie wniosków:

    • o uzyskanie zezwoleń wojewódzkich i oświadczeń;

    • o udzieleniu zezwolenia na pobyt czasowy i pracę;

  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów i prowadzenie dokumentacji pracowniczej;

  • Przygotowanie raportów i zestawień;

  • Archiwizacja dokumentów;

  • Ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

  • Współpraca z innymi działami i kontakt z urzędami;

  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zadań.

Wymagania:

  • Samodzielność, wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,

  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność,

  • Znajomość pakietu MS Office,

Lokalizacja

Brzeg,

Opolskie

Opolskie, Brzeg
ID: 919806753