2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bielany Wrocławskie
Dodane 23 maja 2024

PRAWNIK do działu legalizacji pobytu oraz pracy cudzoziemców

Wynagrodzenie

8 000 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Specjalizujemy się w realizowaniu kompleksowych projektów outsourcingu procesowego dla firm na terenie całej Polski. Rekrutujemy i zatrudniamy pracowników z rożnych krajów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów Z DOŚWIADCZENIEM na stanowisko: Prawnik do działu legalizacji pobytu oraz pracy cudzoziemców.

Obowiązki na obejmowanym stanowisku pracy:

  • Sprawdzanie legalności pobytu pracowników w CRM.

  • Legalizacja pracowników (w tym podjęcia, oświadczenia, zezwolenia na prace).

  • Przygotowanie dokumentów do uzyskania karty pobytu pracowników fizycznych.

  • Przygotowanie dokumentów dla pracowników na kartę pobytu - samodzielnie.

  • Kompletowanie umów zlecenia.

  • Prowadzenie archiwum

  • Współpraca z innymi działami (dział koordynacji i rekrutacji, HR).

  • Raportowanie wykonanych zadań przełożonemu.

  • Gromadzenie i archiwizacja dokumentacji papierowej i elektronicznej.

  • Zachowanie tajemnicy służbowej

  • Budowanie i dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

  • skończone wykształcenie prawnicze;

  • znajomość przepisów prawnych dotyczących legalnego zatrudnienia oraz pobytu cudzoziemców w Polsce;

  • doskonała organizacja pracy własnej, skrupulatność, wysoka kultura osobista;

  • dokładność, rzetelność i terminowość;

  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, punktualność, uczciwość;

  • dobra znajomość języka polskiego, ukraińskiego/rosyjskiego;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym jest warunkiem koniecznym;

Oferujemy:

  • stabilna forma współpracy;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • stabilne wynagrodzenie;

  • praca w przyjaznej atmosferze;

  • każdy dzień pełen nowych wyzwań;

  • możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach procedur działania firmy;

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 920325321