2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Fabryczna
Katarzyna
Dodane 28 kwietnia 2024

Specjalista ds. zarządzania najmem

Wynagrodzenie

1 600 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

O nas:

Korporacja RTP to renomowana firma zajmująca się zarządzaniem najmem.

Wspieramy właścicieli nieruchomości w efektywnym zarządzaniu ich majątkiem, zapewniając pełen zakres usług, od marketingu po obsługę techniczną. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy dzięki innowacyjnym rozwiązaniom kreują nowoczesne podejście do branży nieruchomości.

Nasza firma rozwija się dynamicznie, a zadowolenie klientów oraz pracowników stanowi dla nas priorytet.

Opis Stanowiska:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży nieruchomości, poszukującą kreatywnego i odpowiedzialnego specjalisty ds. zarządzania najmem.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad procesem wynajmu nieruchomości, obsługę klientów oraz zapewnienie wysokiej jakości usług najmu.

Dołączając do nas, zyskujesz:

- Możliwość pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

- Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii w branży.

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

- Elastyczne godziny pracy, sprzyjające balansowi między życiem zawodowym a prywatnym.

- Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje.

- Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

- Pakiet benefitów socjalnych, w tym opiekę medyczną i karty sportowe.

Opis stanowiska:

Jako Specjalista ds. zarządzania najmem będziesz bezpośrednio odpowiedzialny/a za:

- Zarządzanie procesem najmu od pozyskania potencjalnych najemców do podpisania umów najmu.

- Przygotowywanie i negocjowanie umów najmu oraz dbanie o ich terminowe wdrożenie.

- Nadzór nad przestrzeganiem warunków umów najmu przez najemców.

- Bieżącą komunikację z najemcami i właścicielami nieruchomości.

- Prowadzenie regularnych inspekcji nieruchomości oraz zarządzanie ewentualnymi naprawami i konserwacją.

- Rozwiązywanie problemów i konfliktów związanych z najmem nieruchomości.

- Prowadzenie dokumentacji dotyczącej procesu najmu i ewidencjonowanie danych najemców.

Wymagania:

- Doświadczenie w zarządzaniu najmem nieruchomości lub pokrewnej dziedzinie.

- Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości oraz przepisów prawnych regulujących proces najmu nieruchomości.

- Wykształcenie wyższe, (mile widziane w kierunku nieruchomości, zarządzania lub pokrewnej).

- Wysokie umiejętności organizacyjne i negocjacyjne.

- Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu.

- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Jak aplikować:

Jeśli czujesz, że to stanowisko jest dla Ciebie, nie zwlekaj! Prześlij swoje CV i list motywacyjny.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 910160810