2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Zakopane
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. zarządzania cenami - HOTRES Zakopane lub Białka T.

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Specjalista ds. zarządzania cenami

osoba odpowiedzialna będzie za wprowadzanie zmian cenowych do programu sprzedażowego oraz wsparcia Biura w codziennych czynnościach.

Lokalizacja: Zakopane lub Białka Tatrzańska

Zakres obowiązków:

  • współpraca z innymi działami firmy

  • współpraca z managerami obiektów noclegowych

  • wykonywanie obowiązków administracyjnych związanych z działalnością firmy

  • opracowywanie raportów i analiz dotyczących sprzedaży

  • wsparcie działu sprzedaży w kampaniach marketingowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości systemów rezerwacyjnego HOTRES

  • Biegła obsługa komputera oraz programów pocztowych.

  • doświadczenie w branży hotelarskiej wynajmu krótkoterminowego

  • dyspozycyjności

  • Zorganizowanie i dobre planowanie czasu pracy. Rzetelne wykonywanie swoich zadań

  • umiejętność pracy zespołowej

  • dobra znajomości pakietu MS Office, facebook, instagram,

  • dobra znajomości platformy booking

  • wysokiego poziomu komunikacji interpersonalnej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, B2B, lub umowa cywilno-prawna

  • stabilność zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość pracy w młodym zespole

  • praca w Zakopanem lub Białce Tatrzańskiej

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych oraz podwyższania kwalifikacji

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 910677670