2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Mazowieckie
  6. Zarządzanie produkcją - Zielonki Parcela
Dodane 06 maja 2024

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości, Stare Babice, warszawski zachodni

Wynagrodzenie

6 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielonki Parcela

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bukat sp. z o.o. - dynamicznie rozwijająca się firma z branży FMCG poszukuje osoby na stanowisko:

                                                          Specjalista ds. Zapewnienia jakości

Miejsce pracy: Zielonki-Parcela (gm. Stare Babice, powiat warszawski zachodni)

Obowiązki:

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji jakościowej firmy;

  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie zapewnienia jakości i bezpieczeństwa żywności;

  • nadzór nad przestrzeganiem procedur i instrukcji systemowych;

  • przeprowadzanie szkoleń pracowników z zakresu GHP, GMP, HACCP;

  • czynny udział w audytach klienckich, jednostek certyfikujących oraz inspekcji kontrolnych; przeprowadzanie audytów dostawców oraz kontrola działań naprawczych;

  • nadzór nad niezgodnościami i reklamacjami;

  • współudział we wdrażaniu nowych produktów; opracowywanie specyfikacji surowców i produktów, atestów oraz innych dokumentów jakościowych;

  • opracowywanie etykiet i kontrola ich zgodności z wymaganiami prawnymi;

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (technologia żywności, bezpieczeństwo żywności lub pokrewne);

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku min. 1 rok;

  • znajomości pakietu MS Office na poziomie użytkownika;

  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych;

  • dodatkowym atutem będzie znajomość sektora warzyw i owoców;

  • mile widziane uprawnienia na audytora wewnętrznego HACCP, IFS, BRC itp.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • pracę od poniedziałku do piątku; możliwość ustalenia dogodnych godzin pracy;

  • miłą atmosferę;

  • wsparcie merytoryczne na etapie wdrożenia;

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;

  • niezbędne narzędzia potrzebne do realizacji zadań;

  • dofinansowanie do karty MultiSport;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • premie okolicznościowe;

  • benefity zakupowe.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV z dołączoną klauzulą RODO.

Lokalizacja

Zielonki Parcela,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zielonki Parcela
ID: 698745035