2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Koszalin
Dodane 12 kwietnia 2024

Specjalista ds. zapewnienia jakości

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii.

Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, inżynierią mechaniki i procesów wytwórczych oraz szkoleniami. Numer agencji zatrudnienia: 17728

Obecnie, na potrzeby naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin

Zakres zadań:

  • Przeprowadzanie kontroli jakości dostaw materiałów, półwyrobów, wyrobów oraz na zlecenie

  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym

  • Współpraca z działami: Produkcji, Technologii, Logistyki i innymi

  • Przeprowadzanie kontroli jakości wyrobów do Klienta oraz w procesie produkcyjnym i na zlecenie

  • Tworzenie i archiwizowanie dokumentacji związanej z kontrolą jakości (protokoły pomiarowe, instrukcje, formularze, itp.)

  • Praca z rysunkiem i dokumentacją techniczną

  • Zarządzanie sprzętem kontrolno-pomiarowym (przechowywanie, monitorowanie stanów terminów, zamawianie, wysyłka do wzorcowania, sprawdzanie, konserwacja)

  • Przeprowadzanie analiz wyników i pomiarów

  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń w zakresie kontroli jakości

 Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Świadczenia z zakresu ZFŚS

  • Opiekę medyczną Lux-Med.

  • Kartę Multisport (współfinansowanie)

  • Nagrodę jubileuszową (wypłacana zgodnie z regulaminem pracy)

 Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Obsługa pakietu MS Office ( w szczególności MS EXCEL)

  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego

  • Praktyczna znajomość ISO 9001

  • Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym: suwmiarka, średnicówka, mikrometr

  • Umiejętności analityczne oraz rozwiązywania problemów

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Zapraszamy do aplikowania!

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, wejdź na: invenio.pl/grupa-invenio/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Spełniając obowiązek prawny w zakresie danych osobowych informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest invenio QD sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Fabrycznej 2, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000353362 (dalej zwaną także jako „Administrator”).

Pełna treść obowiązku informacyjnego została zamieszczona pod adresem:

invenio.pl/wp-content/uploads/2022/10/INFORMACJA-W-PRZEDMIOCIE-OCHRONY-DANYCH-OSOBOWYCH-invenio-QD.pdf

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 904404502