2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Lubuskie
  6. Zakupy - Brójce
Dodane 10 maja 2024

Specjalista ds. Zaopatrzenia (zakupów)

Lokalizacja

Brójce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie zamówień do dostawców i nadzorowanie terminowości zamówień,

  • Sprawowanie kontroli nad stanem ilościowym, wartościowym towarów przychodzących,

  • Przygotowanie odpowiedniej dokumentacji, w tym zestawień i raportów,

  • Wyjaśnianie złożonych przez klientów reklamacji,

  • Wprowadzanie do systemu nowych pozycji towarowych,

  • Prowadzenie negocjacji cen w transakcjach zakupowych,

  • Poszukiwanie nowych dostawców.

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • Znajomość obsługi komputera MS Office (Excel, Word, Outlook)

  • Dobra organizacja czasu pracy,

  • Zapał do pracy i wytrwałość,

  • Umiejętność samodzielnej i zespołowej pracy.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zaopatrzeniu oraz wiedza techniczna

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w zaopatrzeniu.

Oferujemy

  • Pracę w ambitnym zespole w stabilnej i przyjaznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pewne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (szukamy pracowników na dłużej),

  • Pracę w otoczeniu międzynarodowych partnerów handlowych,

  • Fachowe i przyjazne wprowadzenie do zakresu obowiązków,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • W pełni wyposażone stanowisko pracy.

Osoba kontaktowa:

Magda

Tel: 79*******49

Lokalizacja

Brójce,

Lubuskie

Lubuskie, Brójce
ID: 883769480