2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Małopolskie
  6. Logistyka - Kraków
  7. Logistyka - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 05 kwietnia 2024

Specjalista ds zaopatrzenia- logistyk

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

·        organizacja oraz bieżąca kontrola i administracja transakcji krajowych i zagranicznych

·        Odpowiedzialność za nadzór i koordynację współpracy z zewnętrznymi dostawcami

·        kontrola dokumentacji handlowej

·        współpraca z dostawcami (składanie zamówień itd.)

·        zarządzanie procesami dostaw

·        organizacja transportów dotyczących dostaw importowych i krajowych

·        analiza rynku potencjalnych dostawców w Polsce i zagranicą

Wymagania:

·        Bardzo dobra organizacja pracy

·        Odpowiedzialność za powierzone zadania

·        Zdolności negocjacyjne

·        Wysokie umiejętności interpersonalne

Język angielski

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy BOMAR 2 Marek Dziekan Sp.j (pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez BOMAR 2 Marek Dziekan Sp.j danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Informacja o ochronie danych osobowych

1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma BOMAR 2 Marek Dziekan Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Zakopiańska 56A, 30-418 Kraków

2. W sprawach związanych z Pana/Pani danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych:

- drogą elektroniczną pod adresem e-mail: iod[at]bomar2.pl

- pisemnie, kierując korespondencje pod adres: BOMAR 2 Marek Dziekan Sp.j ul. Zakopiańska 56A, 30-418 Kraków, z dopiskiem Inspektor Ochrony Danych.

3. Dane osobowe otrzymaliśmy od Państwa w odpowiedzi na nasze ogłoszenie. Celem ich przetwarzania jest prowadzenie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

4. Dane są przetwarzanie na podstawie Państwa zgody, którą wyrazili Państwo wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i przepisów prawa (Kodeks Pracy).

5. Dane będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od dnia zakończenia procesu rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 miesięcy od dnia zakończenia procesu rekrutacji.

6. Dane nie są przekazywane poza Unię Europejską.

7. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

8. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

9. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych (w szczególności historii transakcji)

10. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

11. Firma BOMAR 2 Marek Dziekan Sp.j nie przetwarza danych osobowych w celu tzw. profilowania.

Podstawa prawna:

Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zobacz więcej

PRAWA KONSUMENTA

To ogłoszenie dodał przedsiębiorca.

Każdy zakup, którego dokonujesz u niego jako konsument, jest chroniony na mocy przepisów konsumenckich. Oznacza to, że masz pewne prawa związane ze zwrotami, gwarancjami i inne, w zależności od przedmiotów, które kupisz, lub usług, które zlecisz.

W zakup przedmiotu lub zlecenie usługi na OLX zaangażowanych jest kilka podmiotów. Każdy z nich ma następujące obowiązki:

  • OLX odpowiada za udostępnienie Ci usług internetowych, takich jak konto OLX, zamieszczanie ogłoszeń i promowania, możliwość zakupu przedmiotów z opcją Przesyłki OLX oraz inne usługi opisane w naszym Regulaminie.

  • Przedsiębiorcy są odpowiedzialni za sprzedaż i wysłanie Ci dokładnie tego przedmiotu lub zrealizowanie dokładnie tej usługi, jakie zostały opisane w ich ogłoszeniu. Obejmuje to zapewnienie zwrotów, gwarancji i innych praw konsumenta.

  • Nasz partner płatności jest odpowiedzialny za zapewnienie Ci metody płatności online, a nasi partnerzy zajmujący się dostawą są odpowiedzialni za dostarczenie przedmiotów do Ciebie, jak opisano w ich Regulaminach.

Aby skorzystać ze swoich praw konsumenta, skontaktuj się bezpośrednio z tym sprzedawcą prowadzącym działalność gospodarczą.

Przejdź do naszego centrum pomocy, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat praw konsumenta na OLX.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 659732331