2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Kujawsko-pomorskie
  6. Logistyka - Włocławek
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Bitlogic Barnaś Spółka Komandytowa z siedzibą w 02-264 Warszawa przy ulicy Janiszowska 9B poszukuje osoby do prowadzenia zaopatrzenia na oddziale we Włocławku.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie zamówień towarów, koordynację dostaw, śledzenie rynku pod kątem aktualizacji cen od dostawców wyszukiwanie i proponowanie nowych produktów.

Twój zakres obowiązków:

  • Codzienny kontakt z dostawcami i naszymi działami sprzedaży, magazynu i finansów;

  • Negocjowanie warunków sprzedaży i ustalanie cen produktów;

  • Kontrola stanów magazynowych i dostępności produktów;

  • Planowanie dostaw i ich terminowa realizacja;

  • Składanie oraz optymalizacja zamówień;

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców;

  • Bieżąca analiza rynku i obserwacja konkurencji;

  • Wprowadzanie nowości do oferty

  • Optymalizacja kosztów zakupów;

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;

  • Realizowanie strategii firmy

  • Realizowanie zadań wyznaczonych przez przełożonego

Nasze wymagania:

  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków;

  • Zdolność planowania i priorytetyzacji zadań;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Komunikatywność, relacyjność, responsywność i asertywność;

  • Otwartość na zmiany, chęć do pracy w środowisku w którym zawsze dużo się dzieje;

  • Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym

  • Mile widziana znajomość branż ECIG, eCommerce, Retail

  • Mile widziana znajomość obsługi programu Excel

  • Mile widziane doświadczenie z programem Subiekt GT

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Przestrzeń, w której można się realizować i jednocześnie mieć poczucie, że robi się coś więcej dla innych.

  • Rozwój merytoryczny oraz realna możliwość wpływania na otaczającą rzeczywistość biznesową.

Benefity:

  • Multisport

  • Brak dress code’u

  • Spotkania integracyjne

CV prosimy załączać TYLKO przy aplikacji na stanowisko poprzez OLX!

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 915202374