2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Stare Babice
Dodane 16 maja 2024

Specjalista ds. zaopatrzenia

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stare Babice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

W UDM tworzymy zespół pełnych pasji, kreatywnych ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy wiodącym producentem mebli na zamówienie, z pasją tworzącym wyjątkowe rozwiązania do przestrzeni mieszkalnych. Nasza firma cieszy się uznaniem klientów dzięki wysokiej jakości materiałów, innowacyjnym projektom i dbałości o szczegóły. Nieustannie się rozwijamy, dlatego pragniemy powiększać nasz zespół.

Stanowisko: Specjalista ds. zaopatrzenia Lokalizacja: Stare Babice

Zakres obowiązków:

  • planowanie, prognozowanie i harmonogramowanie dostaw

  • analiza stanów magazynowych płyt, akcesoriów i innych

  • analiza planowanego i bieżącego zużycia

  • bieżąca kontrola/ koordynacja realizacji zamówień i terminów ich realizacji

  • kontrola realizacji kontraktów długoterminowych

  • dostosowywanie poziomu zapasów do potrzeb zakładu

  • nadzór nad aktualnością bazy dostawców

  • sporządzanie raportów, analiz i wniosków

  • współpraca z pozostałymi działami firmy

  • dywersyfikacja dostawców

  • kontrola cen rynkowych

    Wymagania:

  • umiejętność obsługi komputera, co najmniej średniozaawansowana znajomość Excel - warunek konieczny

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • zdolności analityczne i negocjacyjne

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętności organizacyjne, elastyczność i samodzielność w działaniu

  • komunikatywność

  • dyspozycyjność

  • doświadczenie w branży- mile widziane

    Oferujemy;

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość realizacji kreatywnych pomysłów

  • Przyjazne środowisko pracy oparte na zaufaniu i współpracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

    Jeśli jesteś osobą kreatywną, z pasją oraz poszukujesz wyzwań zawodowych, dołącz do naszego zespołu! Prześlij swoje CV.. Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Zapraszamy do współpracy!

Lokalizacja

Stare Babice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stare Babice
ID: 918674333