2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Koluszki
Dodane 10 maja 2024

Specjalista ds. zaopatrzenia

Lokalizacja

Koluszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Pracy Flexiwork (cert.5439) dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA

Zakres obowiązków:

  • Realizacja procesu zakupów zgodnie ze strategią i polityką firmy

  • Negocjowanie cen i warunków współpracy z dostawcami

  • Monitorowanie terminowej realizacji dostaw oraz monitorowanie jakości współpracy z dostawcami

  • Utrzymywanie i ciągłe doskonalenie relacji z dostawcami

  • Poszukiwanie nowych dostawców

  • Koordynowanie obiegu dokumentów

Wymagania:

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Zdolności negocjacyjne

  • Umiejętności ustalania priorytetów, zdolności organizacyjne, samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w obszarze zakupów blach/profili stalowych lub aluminiowych

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Pracę na jedną zmianę

  • Możliwość ciekawego rozwoju zawodowego

  • Umowę o pracę

  • Multisport

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia: od 5500 zł brutto przy mniejszym doświadczeniu; od 6500 zł brutto przy większym doświadczeniu

  • Firma znajduje się w Bukowcu

Lokalizacja

Koluszki,

Łódzkie

Łódzkie, Koluszki
ID: 917445226