2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeszów
Dodane 11 czerwca 2024

Specjalista ds. zamówień publicznych i przetargów

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

- Wyszukiwanie i analiza aktualnych przetargów dotyczących oświetlenia na terenie całego kraju

- Przygotowanie dokumentacji do postępowań publicznych i prywatnych

- Prowadzenie dialogu z Zamawiającymi

- Przygotowanie wycen oraz zestawień sprzętu bazujących na dokumentacji

- Bezpośredni kontakt z klientem

- Bezpośredni kontakt z działem projektowym oraz działem handlowym wewnątrz firmy

- Doradztwo z zakresu techniki świetlnej

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe prawnicze/administracyjne/techniczne

- Doświadczenie w pracy z postępowaniami publicznymi

- Znajomość Ustawy Prawo zamówień publicznych

- Chęci do zwiększania swoich kwalifikacji

- Zdolności interpersonalnych w kontaktach z obsługiwanymi zleceniodawcami i klientami

-Umiejętności samoorganizacji pracy

Oferujemy:

-Elastyczną pracę w nowoczesnej firmie z przyjazną atmosferą

- Szkolenia z zakresu podstaw techniki świetlnej

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Możliwość szybkiego awansu

-Dofinansowanie szkoleń i kursów

-Prywatną opiekę medyczną LUXMED

-Pakiet sportowy Medicover

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 919893435