2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Pomorzany
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. zamówień publicznych

Lokalizacja

Szczecin, Pomorzany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w trybie ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz w oparciu o wewnętrzne regulacje Spółki,

  • Współdziałanie z komórkami organizacyjnymi Spółki w zakresie prowadzonych postępowań,

  • Archiwizacja dokumentów postępowań zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych oraz regulacjami wewnętrznymi Spółki,

  • Prowadzenie rejestru postępowań,

  • Kompletowanie dokumentów niezbędnych do składania ofert w imieniu Spółki,

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Praktyczna znajomość aktów prawnych i procedur związanych z udzielaniem zamówień publicznych,

  • Samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów, umiejętność analitycznego myślenia,

  • Doskonała znajomość pakietu MS Office,

  • Mile widziane wykształcenie uzupełniające w zakresie prawa zamówień publicznych (studia podyplomowe),

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Pomorzany
ID: 914373239