2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Rabka-Zdrój
Dodane 28 kwietnia 2024

Specjalista ds. zamówień i koordynacji robót - Rabka - Zdrój.

Wynagrodzenie

5 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rabka-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane zatrudni Specjalistę ds. zamówień materiałów oraz koordynacji robót brygad ( branża sieci zewnętrzne wod - kan) - Kontrakt 2D8S: LK 104 PKP.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku, wyłącznie na terenie Rabki - Zdrój (w razie potrzeby zapewniamy nieodpłatnie zakwaterowanie)

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Obowiązki :

Do obowiązków należy:

  • nadzór nad pracami brygad oraz zasadami przestrzegania BHP

  • codzienne prowadzenie ewidencji przerobu brygad,

  • prowadzenie harmonogramu i postępu prac,

  • zamawianie niezbędnych materiałów i armatury zgodnie z projektem sieci wod-kan ( kanalizacja sanitarna , deszczowa , wodociąg),

  • prowadzenie ewidencji szkoleń pracowników.

Wymagania:

  • dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność pracy na komputerze (obsługa pakietu MS Office, Excel),

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej ( mapa, profil) ,

  • umiejętność pracy w zespole i dynamizm w działaniu,

Mile widziane roczne doświadczenie w branży montażu sieci zewnętrznych: (wod- kan.).

Oferujemy wynagrodzenie zależnie od doświadczenia 4.000 - 5.000 netto.

kontakt : 88*******30 ; 60*******51 ,

Lokalizacja

Rabka-Zdrój,

Małopolskie

Małopolskie, Rabka-Zdrój
ID: 915053329