2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Opolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Opole
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. zakwaterowania i logistyki z j. rosyjskim

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Dreman Sp. z o.o. buduje największą w Polsce platformę wspierającą pracodawców, pośrednicząc w pozyskaniu najlepszych talentów. Jako jeden z liderów na rynku pracy specjalizujących się w zatrudnianiu pracowników ze Wschodu, udostępniamy naszym partnerom skuteczne rozwiązania, oferując tym samym fachową obsługę. Nasz profesjonalizm i zaangażowanie doceniło już kilkadziesiąt największych firm z całej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem i poszerzaniem działalności naszej grupy, poszukujemy osoby, która wsparła by nasz dział współpracy z partnerami biznesowymi na stanowisku:

Specjalista ds. zakwaterowania i logistyki z j. rosyjskim- pracownik biurowy

Co będzie należeć do Twoich obowiązków:

  • Przyjmowanie zapotrzebowania na nowe kwatery / mieszkania,

  • Poszukiwanie odpowiednich mieszkań/ kwater dla pracowników tymczasowych,

  • Kontakt z właścicielami mieszkań / agentami nieruchomości,

  • Negocjowanie warunków finansowych i uzgadnianie szczegółów dotyczących wynajmu mieszkania,

  • Opieka nad pozyskanymi mieszkaniami /kwaterami,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów dotyczących wynajmowanych mieszkań,

  • Monitorowanie rentowności pozyskanych mieszkań/kwater,

  • Organizowanie pracownikom transportu, zakup biletów.

Oczekiwania :

  • Dobra znajomość j. polskiego i rosyjskiego,

  • Komunikatywność,

  • Umiejętność obsługi "trudnego klienta",

  • Kompetencje miękkie tj.: asertywność, empatia oraz umiejętność negocjacji,

  • Znajomość zawierania umów mieszkaniowych,

  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Otwartość na naukę nowych umiejętności,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziana: znajomość języka angielskiego

Co otrzymasz w zamian:

  • Stabilność zatrudnienia w nowoczesnej firmie ze zgranym i dynamicznym zespołem,

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Wsparcie zespołu i przełożonego na każdym etapie pracy,

  • Wdrożenie w nowe obowiązki,

  • Rozwój indywidualny i szkolenia,

  • Nowoczesne narzędzia do organizacji pracy,

  • Bezpłatne, ciepłe posiłki, owoce, smaczną kawę i strefę relaksu by rozprostować szare komórki

  • Dbanie o integrację zespołu, imprezy integracyjne.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 715446117