2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Wolbórz
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds zakupu żywca

Lokalizacja

Wolbórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Zakłady Drobiarskie "Drob-Bogs" w Kaleniu poszukują osobę na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPU ŻYWCA

Miejsce pracy: Kaleń, gm. Wolbórz

Region: łódzkie

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie dostawców
  • prowadzenie negocjacji cen i warunków umowy z dostawcami
  • budowanie długoterminowej współpracy z dostawcami,
  • negocjowanie warunków współpracy z dostawcami i monitorowanie procesu zakupu we współpracy z działem sprzedaży
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji
  • fakturowanie

Wymagania:

- doświadczenia na rynku drobiarskim - mile widziane

- samodzielność w działaniu

- świetna organizacja pracy własnej

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wybranej osobie oferujemy pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie

oraz możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania ciekawych doświadczeń.

Lokalizacja

Wolbórz,

Łódzkie

Łódzkie, Wolbórz
ID: 737905618