2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Polesie
Adrianna
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Zakupu Pojazdów - Łódź

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Znasz się na samochodach, wiesz jak na co zwrócić uwagę przy zakupie auta? Nie boisz się komunikacji z klientem, ta praca czeka na Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

  • wstępna ocena stanu technicznego samochodu przed zakupem

  • wycena samochodu używanego zgodnie z polityką naszej firmy

  • przedstawianie ofert odkupu samochodu osobom indywidualnym

  • negocjowanie ceny odkupu

  • wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu

  • dbałość o właściwą ekspozycję samochodów na placu

To oferujemy:

  • umowę o pracę

  • pracę według grafiku w systemie zmianowym (w godz. 09/10-21/22, tylko 14/15 dni pracujących w miesiącu)

  • wynagrodzenie w formie podstawy i prowizji (nie będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów)

  • otwartą, przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole

  • realne szanse na awans na stanowisko kierownicze w dziale handlowym

  • szkolenie wdrożeniowe w pierwszym okresie pracy

Nasze wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

  • Dobra znajomość branży motoryzacyjnej

  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy samochodu

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji z ludźmi, przedsiębiorczość

  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Motywacja w osiąganiu wyznaczonych celów

  • Gotowość do pracy na zewnątrz i w systemie pracy zmianowej

  • Wykształcenie min. średnie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 682383070