2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdańsk
  7. Administracja, prace biurowe - Oliwa
HR AAA Auto
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Zakupu Pojazdów - Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Znasz się na samochodach, wiesz jak na co zwrócić uwagę przy zakupie auta?

Nie boisz się komunikacji z klientem, ta praca czeka na Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

  • Wstępna ocena stanu technicznego samochodu przed zakupem

  • Wycena samochodu używanego zgodnie z polityką firmy

  • Przedstawienie oferty odkupu samochodu osobom indywidualnym

  • Negocjowanie ceny odkupu

  • Wprowadzenie danych do wewnętrznego systemu

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach przejrzystego systemu (podstawa + premia)

  • Umowę o pracę

  • Pracę w systemie zmianowym po 12 godzin (również w soboty i niedziele handlowe), w miesiącu tylko 14/15 dni pracujących.

  • Szkolenia wewnętrzne podnoszące kompetencje zawodowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenie wdrożeniowe w pierwszym okresie pracy, które odbywa się w naszym salonie w Piasecznie k. Warszawy

  • Karta Multisport

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Rabat przy zakupie samochodu

Nasze wymagania:

  • Podstawowej wiedzy z zakresu budowy samochodu

  • Wiedzę i doświadczenie w negocjacjach

  • Dobrej organizacji pracy

  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 851434132