2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Śląskie
  6. Zakupy - Katowice
  7. Zakupy - Piotrowice-Ochojec
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista ds. Zakupu Materiałów Budowlanych

Lokalizacja

Katowice, Piotrowice-Ochojec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Katowice – Segment Materiałów Konstrukcyjnych

Forma zatrudnienia:

  • umowa o pracę

  • pełny etat

  • praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15 lub 8-16

Zadania:

  • realizacja zamówień i koordynacja realizacji dostaw, natychmiastowe reagowanie na nieprawidłowości pojawiające się w procesie logistycznym

  • optymalizacja kosztów zakupu towarów

  • negocjacje z Dostawcami warunków zakupu materiałów na inwestycje

  • współpraca z handlowcami przy tworzeniu ofert sprzedaży

  • prowadzenie rzetelnej dokumentacji dot. prowadzonych spraw

  • poszukiwanie nowych, alternatywnych źródeł zakupu towarów

  • administrowanie danych na portalu Cerfix

  • kontrola stanów magazynowych towarów, dbanie o optymalny poziom zapasów, monitoring cen

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (preferowane: logistyka, ekonomia)

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętności organizacyjne i planistyczne

  • kreatywność, komunikatywność, sumienność, konsekwencja

  • umiejętność pracy pod presją czasu i dużej odpowiedzialności

  • mile widziane doświadczenie w dziale zakupów/sprzedaży

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + premie)

  • pomoc w okresie wdrożenia

Kandydatów do pracy prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Oferty pracy nie zawierające powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sewera Polska Chemia Ireneusz Wolak z siedzibą w Katowicach, ul. Kościuszki 326,

2) kontakt z Administratorem Danych

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą Adminstratora przez okres rekrutacji jednak nie dłużej niż do 6 miesięcy od dnia wygaśnięcia ogłoszenia,

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody,

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Piotrowice-Ochojec
ID: 839709208