2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Podkarpackie
  6. Zarządzanie produkcją - Tarnobrzeg
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. zakupów/ zakupowiec

Lokalizacja

Tarnobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Dla naszego Klienta (lidera z branży) poszukujemy doświadczonego Kandydata do naszego zespołu na stanowisko:

SPECJALISTA ds. ZAKUPÓW/KUPIEC (zakupy directowe)

Twój zakres obowiązków

Nadzór nad realizacją procesów zakupowych

Sporządzanie zapytań ofertowych

Pozyskiwanie nowych dostawców

Prowadzenie dokumentacji dot. procesów zakupowych

Budowanie długotrwałych relacji z dostawcami

Monitorowanie terminów dostaw

Śledzenie trendów rynkowych

Nasze wymagania

1/2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów

Mile widziana znajomość branży produkcyjnej

Znajomość procesów zakupowych

Umiejętności negocjacyjne

Język angielski umożliwiający kontakt z dostawcami zagranicznymi

To oferujemy

Narzędzia niezbędne do pracy na w/w stanowisku

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie doświadczeń w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku

Możliwość dołączenia do ubezpieczenia

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV wraz z aktualną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferta pracy stałej, z zatrudnieniem bezpośrednim w firmie.

Nr Cert. AP nr 6231

Klauzula RODO

Nadsyłane dokumenty powinny zawierać klauzulę RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Zobacz więcej

Lokalizacja

Tarnobrzeg,

Podkarpackie

Podkarpackie, Tarnobrzeg
ID: 918242598