2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Świętokrzyskie
  5. Budowa / remonty - Skarżysko-Kamienna
Dodane 14 czerwca 2024

Specjalista ds. zakupów - Strabag - Skarżysko Kamienna -świętokrzyskie

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zadania

  • przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych na podstawie dokumentacji technicznej

  • negocjacje warunków handlowych oraz warunków realizacji z wybranymi kontrahentami w zakresie robót budowlanych, dostawy materiałów i usług

  • przygotowanie treści zleceń i umów

  • sporządzanie dokumentów i zestawień zgodnie z obowiązującymi w koncernie procedurami

  • nadzór nad spełnieniem obowiązku zgłoszenia umów zgodnie z prawem zamówień publicznych

  • współpraca z Centralnym Biurem Zakupów, Działem Prawnym i innymi jednostkami koncernu

  • budowanie dobrych i długotrwałych relacji z kontrahentami i partnerami handlowymi

  • analiza rynku dostawców, podwykonawców i usługodawców oraz poszukiwanie nowych

  • przygotowywanie danych oraz raportów na potrzeby kontraktu

  • sporządzanie i wysyłanie zapytań ofertowych na usługi i materiały

  • tworzenie zestawień oraz porównań z uzyskanych ofert

  • przygotowywanie i negocjowanie umów z dostawcami i podwykonawcami branży drogowo-mostowej

  • sporządzanie zamówień dla dostawców i podwykonawców

  • poszukiwanie nowych dostawców oraz współpraca z dotychczasowymi

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawnicze

  • minimum roczne doświadczenia w obszarze zakupów

  • znajomość zagadnień kodeksu cywilnego, prawa zamówień publicznych

  • biegła obsługa arkusza kalkulacyjnego Excel, MS Word, Power Point

  • umiejętności zakupowe, w tym znajomość technik negocjacyjnych, umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu postępowań zakupowych

  • umiejętności analityczne i dobra organizacja pracy

  • dyspozycyjność oraz prawo jazdy kategorii B

Dodatkowym atutem będzie:

  • wiedza branżowa z zakresu budownictwa

  • doświadczenie w prowadzeniu postepowań zakupowych w branży budowlanej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna
ID: 920564625