2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Zachodniopomorskie
  6. Zakupy - Stargard
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. zakupów, stała praca, pełny etat Stargard

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dołącz do Zespołu naszej firmy Potyrała i Spółka, jako Specjalista ds. zakupów.

miejsce pracy : Stargard

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie zapytań ofertowych do dostawców

  • negocjacje warunków handlowych z dostawcami

  • wskazanie potencjalnego dostawcy na podstawie zebranych ofert

  • nadzór nad wysłanymi zamówieniami, terminowością dostaw

  • zlecanie wyrobów do produkcji

  • pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych klientów

  • wyszukiwanie optymalnych rozwiązań technicznych dostępnych na rynku

  • budowa i nadzór nad utrzymywaniem optymalnych stanów magazynowych

  • systematyczne monitorowanie rynku dostawców na terenie całego Świata

  • gromadzenie dokumentacji techniczno-handlowej produktów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne

  • mile widziana wiedza z zakresu techniki napędowej lub chęć pozyskania tej wiedzy

  • biegła umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • szkolenia techniczne

  • wsparcie doświadczonych pracowników zespołu w codziennej pracy

  • przejrzyste zasady dotyczące systemu wynagradzania i premiowania

  • profesjonalne narzędzia pracy.

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 911918712