2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Radom
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. zakupów i logistyki w firmie GGG sp. z o.o.

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

GGG Spółka z o.o. w Radomiu, dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna w branży metalowej poszukuje kandydata lub kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów i logistyki

Zakres obowiązków:

·         Prowadzenie procesów zakupowych materiałów i usług

·         Przygotowywanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją

·         Monitorowanie stanów magazynowych

·         Zapewnienie terminowości dostaw

·         Budowanie długotrwałych relacji z dostawcami

·         Negocjowanie warunków handlowych

·         Pozyskiwanie nowych kontrahentów – dostawców towarów i usług

·         Przygotowywanie zapytań ofertowych

·         Analiza ofert i wybór dostawców

·         Weryfikacja i kompletowanie dokumentów zakupowych

·         Praca w systemie ERP

·         Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe techniczne (z zakresu logistyki, zarządzania lub pokrewne)

·         Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

·         Wysoka komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania relacji

·         Umiejętności negocjacyjne oraz analityczne

·         Chęć uczenia się

·         Swoboda w posługiwaniu się programami z pakietu MS Office

·         Doskonała organizacja pracy

·         Znajomość języka angielskiego

·         Znajomość rysunku technicznego

Mile widziane:

·         Znajomość materiałoznawstwa

·         Doświadczenie w branży metalowej

Co oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

·         Możliwość rozwoju zawodowego

·         Możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

·         Współpracę ze specjalistami branży metalowej

·         Pracę w przyjaznej atmosferze

·         Wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć zawodowych

·         Nowoczesne narzędzia pracy

·         Pakiet benefitów

·         karta Multisport dla pracownika, osób towarzyszących i członków rodziny,

·         prywatna opieka medyczna,

·         nauka języków obcych,

·         świadczenia socjalne,

·         ubezpieczenie grupowe

Dokumenty:

CV + list motywacyjny prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przeprowadzanej przez GGG Sp. z o.o., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

 Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść w CV następującą zgodę:

 “Dodatkowo, wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystanie danych zawartych w moim zgłoszeniu oraz CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez GGG sp. z o.o. w okresie nieprzekraczającym 24 miesięcy od daty pierwotnego zgłoszenia.”

Pełna treść klauzul informacyjnych dostępna jest na stronie www.ggg.pl w zakładce „praca”:

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 912716550