2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Skierniewice
Dodane 03 maja 2024

Specjalista ds. Zakupów i Gospodarki Materiałowej

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

VEKA to międzynarodowa grupa obecna w kilkunastu krajach na całym świecie. W Polsce działamy od ponad 29 lat, zatrudniamy blisko700 pracowników. Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości systemy okienne PVC-U. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy specjalista ds. technicznych.

Zadania:

  • Samodzielne organizowanie i przeprowadzanie procesów zakupowych

  • Zbieranie ofert handlowych od dostawców, analizowanie i rekomendowanie najlepszego wyboru

  • Aktywne negocjowanie i optymalizacja warunków handlowych

  • Dokumentowanie prowadzonych postępowań zakupowych zgodnie z obowiązującymi regulacjami

  • Tworzenie, wdrażanie i aktualizacja procedur w zakresie realizacji procesów zakupowych w Spółce

  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami i partnerami zewnętrznymi

  • Opracowywanie okresowych oraz tematycznych analiz i raportów zakupowych

  • Ciągłe doskonalenie i wprowadzanie usprawnień w podległych procesach zakupowych

  • Obsługa reklamacji zakupowych

  • Dbanie o optymalny poziom stanów magazynowych

  • Efektywna współpraca z innymi działami

  • Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej Bardzo dobra znajomość systemu ERP SAP Znajomość procedur prawnych związanych z handlem międzynarodowym Bardzo dobra znajomość MS Office w tym w szczególności MS Excel Komunikatywna znajomość języka angielskiego Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa Doskonałe umiejętności organizacyjne, negocjacyjne i analityczne Asertywność, elastyczność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym

  • Nagroda roczna od wypracowanego przez spółkę zysku

  • Dofinansowanie posiłków

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover

  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport)

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Ciekawą, pełną wyzwań rozwojową pracę

  • Miłą i koleżeńską atmosferę w pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 914625545