2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Zachodniopomorskie
  6. Zakupy - Łozienica
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. zakupów Faraone Poland | Goleniowski Park Przemysłowy

Lokalizacja

Łozienica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Faraone Poland Sp. z o.o., światowy lider w produkcji drabin, podestów, rusztowań mobilnych, konstrukcji specjalnych oraz samojezdnych platform osobowych ELEVAH, w związku z dynamicznym rozwojem i ekspansją rynkową, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista do spraw zakupów / biuro w fabryce | Goleniowskim Parku Przemysłowym

Jako Faraone Group, mamy fabryki we Włoszech, Polsce i Hiszpanii. Pracuj z nami. Przyczyniaj się do budowy kultury bezpieczeństwa. Pomagaj ludziom na całym świecie pracować na wysokości bezpiecznie i komfortowo.

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie strategii zakupowej,

  • określanie, analizowanie i bieżące monitorowanie zasobów firmy oraz zapotrzebowania na nie,

  • sporządzanie planów zamówień i dokonywanie ich korekty,

  • wyszukiwanie dostawców oferujących niezbędne z perspektywy firmy produkty, półprodukty, surowce, usługi itp.,

  • tworzenie baz dostawców,

  • weryfikowanie oferowanych przez dostawców warunków współpracy (w tym m.in. cen, jakości ich towarów lub usług, terminów dostaw),

  • prowadzenie negocjacji z dostawcami,

  • wybieranie najlepszych źródeł zaopatrzenia,

  • podpisywanie umów z dostawcami i sprawowanie nadzoru nad ich prawidłową realizacją,

  • budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z dostawcami,

  • prowadzenie potrzebnej dokumentacji i sporządzanie raportów,

  • zapewnienie firmie ciągłego dostępu do niezbędnych dla jej funkcjonowania zasobów, a także optymalizacja ponoszonych przez nią kosztów,

  • bieżące analizowanie sytuacji na rynku i poszukiwanie nowych, korzystniejszych rozwiązań,

  • zarządzanie wydaniami zamówień na produkcję w oparciu o dostępne materiały, wydruk etykiet,

  • wpisywanie zamówień zagranicznych oraz wystawianie faktur.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka obcego: angielski lub niemiecki (mile widziany język włoski, ukraiński),

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

  • prawo jazdy kat. B,

  • wysoce rozwinięta komunikatywność,

  • zdolności negocjacyjne oraz pewność siebie,

  • samodzielność w podejmowaniu kluczowych decyzji,

  • cierpliwość oraz umiejętność pracy z dużą ilością danych pod dużą presją czasu,

  • ukierunkowania na cel, duży poziom zaangażowania, pracowitości i systematyczności,

  • skuteczność w działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów,

  • dobra organizacja pracy,

  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • praca w zgranym zespole, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00, biuro w Goleniowskim Parku Przemysłowym,

  • możliwość odwiedzenia naszych fabryk w malowniczych miejscach Włoch i Hiszpanii w ramach międzynarodowej współpracy,

  • dodatkowy, premiowy system płac, byś czuł/a się doceniony/a za dobrze wykonaną pracę,

  • Smartlunch – dodatek finansowy do codziennych posiłków zamawianych przez aplikację,

  • wydarzenia integracyjne dla Ciebie i członków rodziny,

  • wdrożenie do zakresu obowiązków.

  • możliwość bezpłatnych dojazdów firmowym samochodem.

Rekrutację prowadzi Pani Anna Ozimek. CV prosimy przesyłać na adres: a.ozimek(a)faraone.pl, przez formularz lub poprzez OLX, tel. +48 91 579 03 96.

Lokalizacja

Łozienica,

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Łozienica
ID: 871081382