2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kolonia Poczesna
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. zakupów części "POLCAR" sp. z o.o.

Lokalizacja

Kolonia Poczesna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

POLCAR - zajmujemy się serwisem aut ciężarowych oraz naczep, autobusów, maszyn rolniczych. Jesteśmy firmą, która łączy wiedzę z różnych, specjalistycznych dziedzin.

Dzięki połączeniu tych kluczowych elementów stworzyliśmy markę zapewniającą Państwu najwyższą jakość oferowanych usług. W związku z dalszym rozwojem serwisu w Kolonii Poczesna poszukujemy do naszego zespołu nowych pracowników.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie zakupów na potrzeby serwisu

  • współpraca z działem serwisu

  • współpraca z doświadczoną grupą mechaników

  • współpraca z firmami zewnętrznymi

  • koordynacja stanów magazynowych na potrzeby serwisu

Nasze wymagania

  • jeżeli posiadasz doświadczenie zawodowe związane ze sprzedażą/zakupami części do samochodów ciężarowych lub naczep

  • jeżeli jesteś osobą pewną siebie i zdecydowaną

  • cechuje Cię poczucie odpowiedzialności i bardzo duża samodzielność

  • lubisz działać pod presją

  • lubisz kontakt z klientem

To oferujemy

  • możliwość współpracy z grupą doświadczonych mechaników i doradców

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • benefity za osiągane wyniki

  • elastyczny system pracy (przedział czasowy dnia pracy do uzgodnienia)

  • możliwość skorzystania z pakietu szkoleń technicznych oraz miękkich

  • szybki proces rekrutacji i możliwość zatrudnienia "od zaraz"

Lokalizacja

Kolonia Poczesna,

Śląskie

Śląskie, Kolonia Poczesna
ID: 913614420