2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Małopolskie
  6. Zakupy - Wola Dębińska
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. zakupów

Wynagrodzenie

4 242 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wola Dębińska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Buduj24.pl to zespół uzdolnionych ludzi z planem na rozwój. Każdego dnia dostarczamy materiały budowlane w każdy zakątek Polski oraz za granicę. Wykorzystujemy posiadane od pokoleń doświadczenie w branży budowlanej do spełniania potrzeby naszych klientów. Codzienne analizujemy rynek i stawiamy na wysoką jakość obsługi klienta oraz rozwój naszej oferty. Towarzyszymy naszym partnerom biznesowym na każdym etapie ich wyzwań budowlanych, inspirujemy ich do odważnych zmian, wspieramy wiedzą techniczną oraz sprawdzonymi narzędziami. Pomagamy realizować marzenia budowlane, z których będą dumni.

Wiemy, że zespół tworzy sukces! Zostań jego częścią!

Buduj24.pl rośnie ponownie i chcemy powiększyć nasz zespół o nową osobę, która będzie odpowiedzialna za obsługę aukcji internetowych.

Do Twoich codziennych zadań będzie należało:

  • Zapewnienie pełnej dostępności do sprzedaży towarów w ramach zarządzanych kategorii,

  • Realizacja celów sprzedaży i marży

  • Zarządzanie ofertą asortymentową

  • Monitorowanie i analiza rynków oraz branż, trendów rynkowych, w szczególności cen konkurencji,

  • Negocjowanie warunków współpracy z obecnymi i przyszłymi dostawcami

  • Współpraca z działem księgowym, marketingiem i obsługi klienta.

 Wymagamy:

  •  Wykształcenia wyższe,

  • Analityczny umysł i szybkość podejmowania decyzji

  • Znajomości obsługi komputera i oprogramowania (pakiet MS Office),

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i zdolności planowania,

  • Rzetelności, precyzji i wysokiej dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Umiejętności dobrej komunikacji z nastawieniem na pracę w zespole,

  • Nastawienia na samodzielności, efektywność i rozwiązywanie problemów,

  • Umiejętności pracy pod presją czasu w napiętym harmonogramie.

  • Zaangażowania i chęci do nauki.

Mile widziana znajomość programów księgowych.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Umowę na początku zlecenie, następnie umowę o pracę,

  • Dobrą atmosferę w pracy, zgrany zespół, w którym każdy jest ważny i doceniany,

  • Określony zakres obowiązków,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00, lub 8:00-16:00

  • Możliwości rozwoju- dostęp do firmowej biblioteki, szkolenia, wyjazdy integracyjne.

Praca w naszej centrali w Woli Dębińskiej na Strefie Przemysłowej 504, od poniedziałku do piątku.

Lokalizacja

Wola Dębińska,

Małopolskie

Małopolskie, Wola Dębińska
ID: 915735440