2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Mazowieckie
  6. Zakupy - Wyszków
Dodane 24 maja 2024

Specjalista ds. zakupów

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z realizowanymi i planowanymi inwestycjami budowlanymi w zakresie budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego poszukujemy osoby na stanowisko

SPECJALISTY DS. ZAKUPÓW

Miejsce pracy: Łochów

Opis stanowiska:

  •  Sporządzanie zamówień zakupu zapewniających ciągłość procesu budowy

  • Nadzór nad terminową realizacją dostaw

  • Zbieranie ofert handlowych od dostawców, analizowanie i wybór oferty

  • Negocjacje cen oraz warunków handlowych z dostawcami

  • Pozyskiwanie nowych dostawców i producentów

  • Tworzenie bazy alternatywnych dostawców

  • Koordynowanie przebiegu reklamacji u dostawców

  • Ścisła współpraca z zespołem ds. planowania i realizacji

  • Realizacja bieżących zadań związanych z planowaniem i realizacją projektów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy związanej z budownictwem - WARUNEK KONIECZNY

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie budowlane

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Zdolności negocjacyjne

  • Umiejętność analizy projektów

  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w planowaniu i realizacji zadań

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o uzgodnioną formę zatrudnienia

  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • Terminowość wypłaty wynagrodzenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Ubezpieczenie grupowe

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych ( RODO )

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 920642741