2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Jeżyce
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. wynajmu - Poznań Lotnisko

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Sieciowa wypożyczalnia samochodów CARWIZ poszukuje w Poznaniu

Specjalisty ds. wynajmu

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Pełną wyzwań

  • Poznawanie nowych ludzi z wielu krajów.

  • Fajny zespół

  • Kontakt z najnowszymi modelami samochodów.

  • Realny i prosty program premiowy.

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś otwarty na szybko zmienne działania, mówisz komunikatywnie po angielsku. jesteś otwarty na nowe wyzwania... aplikuj.

 Zakres obowiązków:

- kompleksowa obsługa klienta w zakresie wynajmu samochodów

- przygotowanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami

- dbanie o powierzone mienie

- opieka nad flotą samochodów

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B

- elastyczności czasowej

- doświadczenie w obsłudze wynajmu samochodów klienta międzynarodowego

- znajomość języka angielskiego

- praktyczna znajomość technik sprzedaży

- wysoka kultura osobista oraz łatwość nawiązywania kontaktów

- skuteczność w działaniu, orientacja na wynik

- rzetelność i dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, niekaralność

Doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem.

Prosimy o CV w formacie PDF.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 784564699