2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Sosnowiec
Dodane 22 maja 2024

Specjalista ds. wycen i przetargów | KRAJ Sp. z o.o.

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

KRAJ Sp. z o.o. jest polską innowacyjną firmą działającą na rynku przemysłowym

już niemal 20 lat. Zajmuje się głównie produkcją uszczelnień przemysłowych oraz wysokowytrzymałych kompozytów ceramicznych do najcięższych zastosowań przemysłowych. Ponadto naszą specjalnością są szeroko rozumiane remonty i naprawy technologiami kompozytowymi maszyn, urządzeń i budowli dla przemysłu hutniczego, energetycznego oraz górniczego. Zajmujemy się także projektowaniem oraz produkcja kompensatorów tkaninowych. Naszymi klientami są największe i najbardziej znaczące koncerny przemysłowe działające na terenie całej Polski.

Miejsce pracy : Sosnowiec, województwo śląskie

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie ofert handlowych
  • Monitorowanie platform przetargowych
  • Badanie potrzeb klientów i doradztwo techniczne
  • Odpowiadanie na zapytania klientów
  • Nadzór realizacji zleceń produkcyjnych

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: chemia budowlana, budownictwo, ceramika, inżynieria materiałowa, inżynieria produkcji).
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wykazywanie inicjatywy oraz kreatywności w rozwiązywaniu problemów
  • Ambicja oraz wysokie zorientowanie na osiąganie celów.
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność dobrej komunikacji ze współpracownikami.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę zapewniającą stały rozwój i realizację różnorodnych projektów,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy.

Odpowiedź zostanie wysłana do wybranych kandydatów.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 794755155