2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Śląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Katowice
  7. Zarządzanie sprzedażą - Śródmieście
Dział HR
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży - Umowa o pracę + premie kwartalne

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukiwany Specjalista ds. wsparcia sprzedaży - Zapraszamy do drużyny Projekt Solartechnik! Działamy z dobrą energią.

Zakres obowiązków:

  • bieżące wsparcie zespołów sprzedażowych w zakresie sprzedaży farm fotowoltaicznych i energii elektrycznej z OZE

  • wykonywanie prac administracyjnych tj. przygotowywanie ofert handlowych, przygotowanie raportów, zestawień i innych dokumentów związanych ze sprzedażą

  • odpowiedzialność za prawidłowy i terminowy obieg dokumentacji kontrola procesu zawierania umów, poprawności dokumentów oraz danych w dokumentach i systemach

  • bieżąca współpraca z innymi działami w organizacji

  • administrowanie bazą danych sprzedaży

  • obsługa programów wspierających działania sprzedażowe typu CRM, ERP, Power Bi

  • obsługa zapytań administracyjnych/ kadrowych; np delegacje służbowe, przesyłanie umów NDA do archiwizacji

  • wsparcie przepływu informacji i komunikacji wewnątrz działowej i firmowej

Poszukiwane kompetencje:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki administracyjne/ ekonomiczne/ finansowe / zakresu zarządzania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy/ w podobnym obszarze odpowiedzialności

  • znajomość programów pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, zorganizowanie, rzetelność i terminowość

  • nastawienie na szczegóły i umiejętność pracy wielowątkowej

  • podstawowa znajomość zagadnień formalno-prawnych

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego minimum B1

  • znajomość rynku praw majątkowych/ energetycznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji lidera w perspektywicznej branży OZE rozwijamy się intensywnie w Polsce i na rynkach zagranicznych!

  • wpływ na realizowane projekty i możliwości rozwoju - jesteśmy pasjonatami naszej branży i najnowszych rynkowych trendów!

  • pozytywną kulturę pracy stawiamy na przyjazną atmosferę i współpracę!

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty sportowej

  • program poleceń pracowniczych jeśli znasz kogoś, kto szuka pracy, chętnie z nim porozmawiamy, a Ty możesz zyskać premię za zatrudnienie poleconego kandydata!

  • możliwość udziału w akcjach charytatywnych dzielimy się dobrem!

  • sprzęt do pracy (laptop, telefon) korzystamy z nowoczesnych technologii i programów!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Projekt-Solartechnik S.A. jako administrator Państwa danych osobowych jest wpisana do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ pod numerem: 28935.

Projekt Solartechnik jest Grupą o międzynarodowym zasięgu, specjalizującą się w wielkopowierzchniowych instalacjach fotowoltaicznych, farmach wiatrowych i sprzedaży zielonej energii.

Mamy profesjonalny zespół deweloperski, własne zaplecze budowlano realizacyjne oraz biuro projektowe zajmujące się projektami PV. Jesteśmy pasjonatami naszej branży i jedną z nielicznych firm w Polsce, oferujących pełne spektrum rozwiązań fotowoltaicznych.

Grupa Projekt Solartechnik jest obecna na europejskim rynku OZE od 2006 roku. Zdobyliśmy doświadczenie w budowie, rozwoju i zarządzaniu farmami słonecznymi w Polsce oraz Anglii, Belgii, Francji, Niemczech, Rumunii i na Węgrzech.

W Polsce na początku trzeciego kwartału br. Projekt Solartechnik posiada w swoim portfolio 5 GW szacunkowej łącznej mocy projektów, na różnym etapie rozwoju. Warunki przyłączenia mają projekty (PV, wiatrowe i magazyny energii) o łącznej mocy 1,3 GW. Zatrudniamy obecnie ponad 200 pracowników. Stawiamy na współpracę i rozwój, dbamy o dobrą atmosferę pracy tworzymy zgraną drużynę!

Większościowymi udziałowcami Projekt Solartechnik są firmy Grenevia (Famur) i TDJ. Grenevia to ogniwo łączące inwestorów z zieloną energią. Wspiera perspektywiczne projekty, które zmieniają przemysł i pomagają budować niskoemisyjną gospodarkę. TDJ - firma inwestycyjna z 45-letnią historią działalności, zapewnia długoterminową kompetencję inwestycyjną. To połączenie potencjałów stwarza nam możliwość umocnienia pozycji lidera branży OZE w Polsce i budowy roli znaczącego gracza na europejskim rynku - stabilność i dynamiczny rozwój firmy na najbliższe lata.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 911902883