2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Dołącz do naszego zespołu!

Szukamy Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży

Miejsce pracy: Wrocław

Typ pracy: stacjonarna / hybrydowa

Opis stanowiska:

Dołącz do naszego zespołu i zostań Specjalistą ds. Wsparcia Sprzedaży! Będziesz odpowiedzialny/a za wszechstronne wsparcie działu handlowego w codziennych obowiązkach.

O nas:

Jesteśmy firmą medyczną o ugruntowanej pozycji na rynku. Oferujemy dostęp do szerokiej gamy produktów medycznych, w szczególności prywatnej opieki medycznej dla firm i osób indywidualnych.

Twoje obowiązki:

·      Przygotowywanie ofert handlowych

·      Wysyłanie ofert do potencjalnych klientów

·      Kontakt telefoniczny i mailowy z firmami

·      Współpraca z handlowcami i partnerami

·      Udzielanie informacji o produktach i usługach

·      Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

·      Wsparcie Biura Obsługi Sprzedaży

Wymagania:

·      Wykształcenie minimum średnie

·      Doświadczenie w pracy biurowej

·      Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

·      Umiejętność obsługi komputera (MS Office)

·      Samodzielność i dobra organizacja pracy

·      Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

·      Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

·      Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·      Atrakcyjne wynagrodzenie

·      Możliwość rozwoju zawodowego

·      Przyjazną atmosferę pracy

·      Pakiet medyczny

·      Dofinansowanie do karty MultiSport

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą, wyślij swoje CV.

W tytule wiadomości wpisz: Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Czekamy na Ciebie!

Zapraszamy do aplikowania!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 909435691