2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Żabia Wola
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista ds. wsparcia produkcji/analiz

Lokalizacja

Żabia Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres zadań na stanowisku:

  • Analiza planów produkcyjnych, pod kątem stanu surowców /zamówień klienta oraz optymalne planowanie produkcji,

  • Monitorowanie realizacji planów produkcyjnych oraz raportowanie wyników

  • Udział w projektach usprawniających system planowania produkcji.

  • Ścisła współpraca z działami produkcji  i logistyki

  • Przygotowywanie analiz, raportów, sprawozdań oraz prezentacji dotyczących planów zakupów, produkcji oraz działalności operacyjnej

  • Przygotowanie analiz ad hoc

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Zdolności analitycznego myślenia,

  • Obsługi komputera, praktyczna znajomość MS Excel.

  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Wykształcenia minimum średnie, mile widziane kierunki: zarządzanie produkcją,

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z planowaniem lub zarządzaniem procesami produkcyjnymi / logistycznymi,

Trzy najważniejsze cechy Kandydata:

  • znajomość programu Excel

  • umiejętności analityczne

  • komunikatywność, kreatywność i otwartość

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat,

  • możliwości rozwoju, szkolenia

  • Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień;

Lokalizacja

Żabia Wola,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żabia Wola
ID: 909437450