2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubuskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Zielona Góra
Ekoenergetyka Polska SA
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Wsparcia Klienta

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ekoenergetyka Service Sp. z o.o. to nowoczesna baza serwisowa z centralnym magazynem części zamiennych oraz zespołem profesjonalistów. Świadczymy usługi instalacji i serwisu stacji ładowania pojazdów elektrycznych klientom Ekoenergetyki-Polska S.A. oraz innym podmiotom zarówno w kraju, jak i za granicą.

Jesteś pasjonatem motoryzacji lub nowych technologii? Praca w międzynarodowym środowisku to dla Ciebie codzienność i wiesz jak zadbać o dobre relacje biznesowe? Chcesz budować z nami sieć partnerów serwisowych oraz tworzyć światowe standardy elektromobilności? Aplikuj na to stanowisko, a być może już niedługo będziesz pracował z największymi graczami na rynku e-mobility.

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń usterek stacji ładowania;
  • wprowadzanie i rzetelne procesowanie zgłoszeń w systemie serwisowym Aura;
  • budowanie dobrych relacji z Klientami;
  • komunikacja z klientem z zachowaniem wysokiej jakości i terminowości;
  • monitorowanie pracy stacji ładowania w systemie monitorowania i wykrywanie usterek wg instrukcji;
  • obsługa dedykowanych narzędzi (aplikacji) w celu monitorowania pracy stacji oraz diagnozowania ich usterek;
  • zdalne wsparcie klientów w zakresie podstawowej obsługi stacji ładowania; wstępna analiza usterek stacji ładowania w oparciu o instrukcje;
  • wykonywanie zdalnych czynności naprawczych stacji ładowania – resety zdalne;
  • raportowanie do przełożonego.

Profil Kandydata:

  • doświadczenie w obsłudze klienta;
  • wykształcenie techniczne – mile widziane;
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność;
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym 12-godzinnym.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Dokładna lokalizacja
Lubuskie, Zielona Góra
ID: 911269306