2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista ds. wprowadzenia danych do sklepu internetowego Łomianki

Wynagrodzenie

5 000 - 5 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  •  Publikacja produktów w sklepie internetowym

  • Wykonywanie zdjęć produktów i opisów

  • Budowanie jasnej i czytelnej nawigacji drzewo kategorii, praca na filtrach.

  • Analiza wprowadzanych zmian pod względem funkcjonalności

  • Uczestnictwo w projektach z obszaru e-commerce.

Nasze oczekiwania

  • Dokładności, cierpliwości skrupulatności

  • Sprawności w poruszaniu się w środowisku internetowym;

  • Łatwości w obsłudze systemów informatycznych;

  • Wykształcenia minimum średniego.

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży motocyklowej i rowerowej

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w ramach wykonywanej pracy,

  • Atrakcyjne zniżki pracownicze,

  • Przyjemną atmosferę i pracę w młodym zespole.

 Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o składanie CV na nasz adres mailowy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 803183521