2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Andrespol
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. wodno-kanalizacyjnych

Lokalizacja

Andrespol

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagania:

·         planowanie i realizacja zleceń zewnętrznych

·         planowanie i organizacja pracy brygady monterów i konserwatorów

·         przygotowanie uzgodnień oraz warunków technicznych włączeń do gminnej sieci wodno-kanalizacyjnej

·         przeprowadzanie odbiorów technicznych sieci i przyłączy wodno-kanalizacyjnej

·         prowadzenie sprawozdawczości środowiskowej oraz w zakresie gospodarki wodno-kanalizacyjnej

·         prowadzenie rozliczeń materiałowych

·         posiadanie obywatelstwa polskiego z zastrzeżeniem art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2008 Nr 233 poz. 1458 z późn. zmianami)

·         korzystanie w pełni z praw publicznych, pełna zdolność do czynności prawnych

·         niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe

·         wykształcenie min. średnie w specjalności powiązanej z branżą wodno-kanalizacyjną

·         co najmniej 2 letni staż pracy na podobnym stanowisku

·         uprawnienia budowlane w zakresie instalacji sieci wodno-kanalizacyjnej bez ograniczeń

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

·         Przyjmowanie zgłoszeń od klientów o awariach urządzeń wodociągowo – kanalizacyjnych

·         Przyjmowanie i analizowanie wniosków o wydanie warunków technicznych włączenia do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.

·         Wydawanie zaświadczeń dotyczących zapewnienia dostawy wody i odbioru ścieków.

·         Wydawanie warunków technicznych włączenia do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.

·         Uzgadnianie projektów przyłączy i sieci wodociągowo-kanalizacyjnych.

·         Podejmowanie działań na rzecz eliminacji nielegalnych poborów wody oraz zrzutów ścieków do sieci kanalizacyjnej.

·         Kontrola przestrzegania przez odbiorców wody warunków technicznych podłączenia przyłączy kanalizacyjnych.

znajomość przepisów i umiejętności:

·         ustawa o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków

·         prawo wodne

·         prawo budowlane

·         kodeks postępowania administracyjnego

·         obsługa komputera w szczególności pakiet MS Office

·         prawo jazdy kategoria B

Opis stanowiska:

·         prowadzenie dokumentacji związanej z podłączeniami posesji odbiorców do sieci wodno-kanalizacyjnych, uzgodnień projektów),

·         prowadzenie procedur z zakresu udzielania zamówień publicznych,

·         prowadzenie prób technicznych przyłączy wodno-kanalizacyjnych, odbiór przyłączy wodno-kanalizacyjnych,

·         przygotowanie dokumentów związanych z wyceną i przejęciem sieci wodociągowo–kanalizacyjnych,

·         przygotowywanie i spisywanie umów z odbiorcami usług wodociągowo – kanalizacyjnych,

·         obsługa odbiorców usług wod. - kan.,

·         przygotowywanie i wysyłanie sprawozdań.

CV prosimy składać osobiście na adres Piekarnicza 6/10 95-020 Wiśniowa Góra lub mailowo:

Lokalizacja

Andrespol,

Łódzkie

Łódzkie, Andrespol
ID: 885720535