2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Czyżyny
Dodane 24 maja 2024

Specjalista ds. wniosków o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

EasyEko to jedna z większych firm z branży . Stawiamy na profesjonalizm, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi.

Wyróżnia nas kompleksowa obsługa klienta oraz przejrzyste, stabilne warunki współpracy i zatrudnienia

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. Administracji Biurowej - praca przy wnioskach o dofinansowanie z programu Priorytetowego Czyste Powietrze

PRACA OD ZARAZ

Szukamy osoby która będzie szybka w działaniu, będzie potrafiła na bierząco rozwiązywać problemy, będzie umiała dogadać się z instytucjami - Słowo sprytna i zaradna idealnie odzwierciedla to stanowisko :)

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie wniosków o dofinansowanie z programu “Czyste Powietrze”

  • opracowywanie załączników niezbędnych do realizacji wniosków

  • bieżący kontakt z klientami oraz instytucjami finansującymi w celu uzyskania informacji potrzebnych do uzupełnienia dokumentów (m.in. Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej)

  • weryfikacja kompletności umów na dofinansowanie z programu

  • rozwiązywanie problemów administracyjnych pojawiających się na etapie rozpatrywania wniosków

  • raportowanie swoich działań

Wymagania na powierzonym stanowisku

  • Znajomość programu Czyste Powietrze

  • znajomość portali typu CEIDG, GEO Portal itp.

  • bardzo rozwinięta umiejętność poruszania się w Internecie

  • umiejętność wyszukiwania ciężko dostępnych informacji drogą internetową lub bezpośrednio w instytucjach

  • biegła obsługa komputera w tym programów excell, word

  • dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność przy wykonywaniu zadań

  • inicjatywa i zaangażowanie

  • odpowiedzialność oraz terminowość w realizacji zadań

  • komunikatywność

  • skrupulatność

  • znajomość regulaminu programu Czyste Powietrze będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Proponujemy umowę o prace - zarówno branża jak i firma bardzo dynamicznie się rozwijają więc zależy nam na długotrwałej współpracy

  • Wynagrodzenie złożone ze stabilnej podstawy i systemu premiowego - jeśli jesteś osobą zaangażowaną, energiczną, nastawioną na działanie i szybko rozwiązującą problemy to wypracowanie premii będzie jedynie formalnością :)

  • Pracę przy projekcie dofinansowywanym przez Państwo dzięki czemu będzie to bardzo stabilne a zarazem rozwojowe stanowisko

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon, numery kontaktowe do instytucji niezbędnych do przeprocesowania wniosków oraz nasze wewnętrze know how jak usprawnić proces

  • pracę w młodym i zgranym zespole gdzie osoby z doświadczeniem w składaniu i weryfikacji wniosków z programu Czyste powietrze zawsze służą pomocą i wsparciem

  • kompleksowe wdrożenie na obejmowane stanowisko - potrzebujemy osoby kompetentnej, nastawionej na działanie i z wiedzą z zakresu ksiąg wieczystych oraz kwestii administracyjnych w programach rządowych - reszty nauczymy tak, że podołasz każdemu wyzwaniu na tym stanowisku

  • Możliwość negocjowania indywidualnych warunków zatrudnienia w zależności od doświadczenia i kompetencji

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Pracę w bardzo szybko rozwijającej się branży - my mamy już ugruntowaną pozycję, ale też zdecydowanie apetyt na więcej. Dołączając do naszego zespołu zapewniasz sobie atrakcyjną ścieżkę kariery

  • Parking pracowniczy

  • Pracę w przepięknym, nowoczesnym biurze w Krakowie w dzielnicy Czyżyny. Biuro jest świetnie skomunikowane, a komfort pracy na bardzo wysokim poziomie :)

Zapraszamy do aplikowania

Wszystkim osobom, które zainteresowało nasze ogłoszenie dziękujemy za poświęcony czas

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 901005114