2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Pleszew
Dodane 12 czerwca 2024

Specjalista ds. wniosków o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze

Lokalizacja

Pleszew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Kotłospaw od wielu lat buduje markę nowoczesnych systemów ogrzewnictwa w budynkach jednorodzinnych oraz instytucji publicznych, stawiając na silny rozwój OZE w tym biomasy. Stawiamy na profesjonalizm, nowoczesne technologie oraz kompleksową i przejrzysta obsługę klienta.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kreatywnej, sprytnej szybkiej w działaniu osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. Administracji Biurowej - obsługa wniosków o dofinansowanie z programu Priorytetowego Czyste Powietrze i pochodne

      Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji o dofinansowanie z programu “Czyste Powietrze” i pochodnych

  • Opracowywanie wniosków i załączników niezbędnych do realizacji projektu

  • Współpraca z przedstawicielami firmy w terenie

  • Bieżący kontakt z klientami oraz instytucjami finansującymi w celu uzyskania informacji potrzebnych do uzupełnienia dokumentów

  • Weryfikacja kompletności umów na dofinansowanie z programu

  • Rozwiązywanie problemów administracyjnych pojawiających się na etapie rozpatrywania wniosków

  • Raportowanie swoich działań

Nasze wymagania

  • Znajomość programu Czyste Powietrze

  • Znajomości obsługi pakietu MS Office

  • Doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku minimum 1 rok;

  • Umiejętność składania wniosków Czyste Powietrze z naciskiem na Prefinansowanie;

  • Znajomość innych dofinansowań i programów wsparcia rozwoju inwestycji OZE w Polsce.

  • Znajomość portali typu CEIDG, GEO Portal itp.

  • Rozwinięta umiejętność poruszania się w Internecie

  • Odpowiedzialność oraz terminowość w realizacji zadań

  • Komunikatywność

  • Skrupulatność

Oferujemy

  • Proponujemy umowę o prace - zarówno branża jak i firma bardzo dynamicznie się     rozwijają w branży ogrzewnictwa więc zależy nam na długotrwałej współpracy

  • Wynagrodzenie złożone ze stabilnej podstawy i systemu premiowego

  • Pracę przy projekcie dofinansowywanym przez Państwo dzięki czemu będzie to bardzo stabilne a zarazem rozwojowe stanowisko

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon, numery kontaktowe do instytucji niezbędnych do przeprocesowania wniosków oraz nasze wewnętrzne know how jak usprawnić proces

  • Pracę biurową w młodym i zgranym zespole

  • Wdrożenie na obejmowane stanowisko - potrzebujemy osoby kompetentnej, nastawionej na działanie i z wiedzą z zakresu ksiąg wieczystych oraz kwestii administracyjnych w programach rządowych

  • Możliwość negocjowania indywidualnych warunków zatrudnienia w zależności od doświadczenia i kompetencji

Lokalizacja

Pleszew,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Pleszew
ID: 920025699