2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Tarnów
Dodane 02 kwietnia 2024

Specjalista ds. weryfikacji danych

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko Specjalisty ds. weryfikacji danych. Jeśli jesteś komunikatywny, lubisz kontakt z ludźmi to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Obowiązki:

Przeprowadzanie ankiet i wywiadów z klientami,

Gromadzenie danych oraz wypełnianie formularzy zgodnie z instrukcjami.

Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta oraz zachowanie profesjonalnego podejścia.

Wymagania:

Umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność.

Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku.

Odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Pracę w przyjaznym zespole oraz wsparcie w procesie adaptacji.

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a tym stanowiskiem i spełniasz wszystkie wymagania, prześlij swoje CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 908978163