2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Zarządzanie projektami
  5. Zarządzanie projektami - Lubelskie
  6. Zarządzanie projektami - Lublin
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. Wdrożeń Systemów CRM/ERP

Wynagrodzenie

6 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ogłoszenie o pracę: Specjalista ds. Wdrożeń Systemów CRM/ERP

Agencja Consultingowa Casa Dinero poszukuje Specjalisty ds. Wdrożeń Systemów CRM/ERP. Jako część naszego zespołu, będziesz odpowiedzialny za implementację systemów CRM/ERP zgodnie z mapą procesów ustaloną z klientem. Będziesz mieć możliwość bezpośredniego wpływu na kształtowanie wizji, strategii oraz sposobu wdrażania systemów CRM/ERP do różnego rodzaju firm.

Obowiązki:

  • Opracowywanie, implementowanie i konfigurowanie systemów CRM/ERP

  • Projektowanie i opracowywanie automatyzacji dla klientów

  • Rozpisywanie procesu automatyzacji, tworzenie scenariuszy

  • Wdrażanie automatyzacji na podstawie scenariusza, w oparciu o narzędzia low-code, no-code (przykładowo make.com, zapier), z wykorzystaniem API lub rzadziej - customowych skryptów;

  • Budowanie dopasowanych do potrzeb klienta systemów i dashboardów w oparciu o narzędzia low-code, no-code

  • Współpraca z zespołem sprzedażowym, projektowym i team liderami;

  • Tworzenie dokumentacji po wykonanych zleceniach i współtworzenie wewnętrznej bazy wiedzy.

  • Integracja systemów CRM/ERP z innymi technologiami wykorzystywanymi w organizacji

  • Analiza i interpretacja danych w celu usprawnienia wdrożeń systemów CRM/ERP

  • Śledzenie najnowszych trendów technologicznych i wprowadzanie ich w praktyce

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na systemach CRM/ERP

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w tworzeniu automatyzacji w narzędziach typu ZAPIER/MAKE

  • Wiedza na temat technologii integracyjnych (API)

  • Umiejętność analizy danych oraz analityczne podejście do wdrożeń systemów CRM/ERP

  • Wysoka niezależność i samodzielność w wykonywaniu zadań

  • Kreatywność w podejściu do rozwiązywania problemów i wdrażania nowych rozwiązań

  • Łatwość w zrozumieniu i obsłudze nowych narzędzi no-code/low-code;

  • Dobry research - umiejętność wyszukiwania rozwiązań problemów, nowych narzędzi;

  • Znajomość i rozróżnianie takich obszarów jak: webhooki, API, bazy danych, json, podstawy programowania;

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na systemie Clickup

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która układa procesy i wdraża systemy CRM/ERP dla naszych klientów

  • Współpracę z doświadczonymi Managerami i Product Ownerami

  • Rzeczywisty wpływ na tworzenie naszych autorskich metod wdrożeniowych

  • Dużą samodzielność i możliwości rozwoju

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia

  • Dużą samodzielność i możliwości rozwoju kompetencji biznesowych w układaniu procesów i wdrażania ich w systemy CRM/ERP

Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 844833351