2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Świętokrzyskie
  6. Utrzymanie ruchu - Grzybów
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. utrzymania ruchu

Lokalizacja

Grzybów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

-wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn i urządzeń zainstalowanych w zakładzie zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami,

-inicjowanie i wdrażanie usprawnień, modyfikacji i modernizacji urządzeń,

-diagnozowanie i naprawa usterek,

-nadzór nad infrastrukturą zakładu,

-weryfikacja kart technicznych, dokumentacji technicznej urządzeń oraz instalacji,

Wymagania:

-uprawnienia sep

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu,

-dobra organizacja pracy i samodzielność,

-umiejętność pracy z zespołem,

-umiejętność planowania i organizacji,

-odpowiedzialność, sumienność i samodzielność,

-dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel),

-mile widziane doświadczenie w obsłudze i konserwacji lamp led,

-umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i usuwania awarii.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

-interesującą, pełną wyzwań pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania oraz nowe technologie,

-niezbędne narzędzia do pracy,

-pracę wśród specjalistów w przyjaznej atmosferze i w zgranym zespole.

Lokalizacja

Grzybów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Grzybów
ID: 912120885