2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Ochota
Kinga
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Umówi i Analiz

Wynagrodzenie

30 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

POS Group to wyjątkowa organizacja! Od wielu lat odnosimy sukcesy w branży HR i outsourcingu usług biznesowych. Zależy nam na zapewnieniu jak najwyższego poziomu naszych usług oraz obsługi. Wspieramy ludzi i organizacje w osiąganiu ich prawdziwego potencjału. Chcesz się przekonać? Dołącz do nas już dziś!

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Specjalista ds. Umów i Analiz

Główne zadania na stanowisku:

  • Przygotowanie umów na bazie wzorów dokumentów;

  • Prowadzenie korespondencji (elektronicznej i papierowej) oraz uzgodnień z klientami (w tym kontakt telefoniczny z Klientami);

  • Ewidencja działań w systemach informatycznych.

Wymagania:

  • Znajomość i swobodne posługiwanie się aplikacjami biurowymi;

  • Samodzielność;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Rzetelność, dokładność, cierpliwość, komunikatywność;

  • Dobra znajomość zasad języka polskiego (czytanie i pisanie ze zrozumieniem).

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę na pełen etat;

  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 32 zł brutto/h + premie kwartalne;

  • Bezpieczne środowisko pracy;

  • Szkolenie wprowadzające oraz wsparcie zespołu doświadczonych specjalistów;

  • Praca od poniedziałku do piątku w stałych godzinach 9.00-17.00;

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (2 dni tygodniowo w biurze);

  • Duże możliwości rozwoju w firmie;

  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej (Multisport).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 912956415