2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Świętokrzyskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kielce
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds .turystyki Wakacje.pl Kielce

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Biuro podróży Wakacje.pl Kielce poszukuje osoby na stanowisko doradcy klienta w biurze stacjonarnym .

  • Obowiązki:kompleksowa obsługa klientów, aktywna sprzedaż produktu;

  • udzielanie informacji o produktach i promocjach;

  • doradztwo, przygotowywanie oferty turystycznej;

  • obsługa posprzedażowa;

  • budowanie i dbanie o pozytywne relacje z nowymi i obecnymi klientami;

  • kompleksowe zarządzanie biurem.

  • Wymagania:doświadczenie w branży, w tym znajomość systemów rezerwacyjnych;

  • zrealizowane podróże zagraniczne, dobra znajomość produktu oraz popularnych destynacji turystycznych;

  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celu - entuzjazm w realizacji powierzonych zadań;

  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami;

  • szybkość w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu;

  • wysoka kultura osobista.

  • Oferujemy:umowę o pracę na pełny etat;

  • przejrzysty system premiowy;

  • pracę w renomowanej firmie o zasięgu ogólnopolskim;

  • elastyczne godziny pracy;

  • wewnętrzne treningi oraz zagraniczne wyjazdy szkoleniowe.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszeniodawca

Firma: Wakacje.pl Kielce

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 798214858