2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Lubuskie
  6. Sekretariat, recepcja - Gorzów Wielkopolski
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista ds. turystyki + sekretariat

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. turystyki + sekretariat.

Obowiązki:

- pisanie programów wycieczek;

- kontakt z klientem;

- tworzenie zestawień płatności;

- sprawdzanie kosztów atrakcji;

- wyszukiwanie hoteli;

- dodawanie postów na portale społecznościowe;

- obsługa telefonów oraz udzielanie informacji;

- organizacja spotkań rekrutacyjnych;

- utrzymanie porządku biura;

- przyjmowanie korespondencji;

- monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i zamawianie artykułów spożywczych oraz biurowych;

- realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

- umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office;

- dobra organizacja czasu pracy;

- komunikatywność i uprzejmość w kontaktach z klientami i kontrahentami;

- skrupulatność i dokładność w wykonywaniu obowiązków;

- inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków;

- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

 Oferujemy:

  • umowę o pracę;

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę;

  • pracę w przyjaznym, dynamicznym i zgranym zespole.

Poszukujemy pracownika z Gorzowa Wlkp. i okolic (+20 km)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji poprzez OLX. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 910815852