2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Podlaskie
  6. Spedycja - Białystok
  7. Spedycja - Bema
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. Transportu Multicco Group BEZ DOŚWIADCZENIA

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Bema

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ogłoszenie o pracy w firmie spedycyjnej Multicco Group Sp. z o. o. na stanowisko specjalisty ds. transportu przedstawia się następująco:

Stanowisko: Specjalista ds. Transportu bez doświadczenia.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie zleceń spedycyjnych.

  • Nawiązywanie współpracy z klientami w celu efektywnej organizacji transportu.

  • Współpraca z firmami transportowymi działającymi jako podwykonawcy.

  • Systematyczne monitorowanie realizacji zleceń transportowych.

Wymagania:

  • Nie wymagamy doświadczenie w branży spedycyjnej - wszystkiego ciebie nauczymy od podstaw!

Oferujemy:

  • Współpraca na elastycznych zasadach partnerskich.

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pełną swobodę w realizacji obowiązków.

  • Nielimitowane możliwości zarobkowe poprzez system wynagrodzenia opartego na prowizji.

  • Proste i transparentne warunki współpracy.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie w codziennych zadaniach

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bema
ID: 882532529