2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Czyżyny
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. telefonicznej obsługi Klienta - Usługi prawne

Wynagrodzenie

27,70 - 40 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy Kancelarią specjalizującą się w sprawach dotyczących kredytów waloryzowanych do CHF.

W związku z rozwojem naszej firmy oraz wdrożeniem nowego produktu poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. telefonicznej obsługi Klienta, która będzie wspierać nasz zespół handlowy.

Główne Obowiązki:

  • Kontakt telefoniczny z Klientami z naszej bazy

  • Przedstawianie Klientowi możliwości wsparcia w uzyskaniu rekompensaty w związku z kredytem zaciąganymi w CHF

  • Umawianie konsultacji Klienta ze Specjalistą z zakresu oferowanych przez nas usług prawnych

  • Sprawna komunikacja z Klientami - telefonicznie oraz drogą elektroniczną w celu pozyskania informacji niezbędnych do dalszej obsługi Klienta

  • Pozyskiwanie od klienta dokumentów wymaganych do dalszej obsługi prawnej

  • Współpraca z działem handlowym w celu ustalania strategii pozyskiwania Klientów

  • Raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami

  • Doskonała komunikatywność oraz umiejętność perswazji

  • Dbałość o dobro i satysfakcje Klienta

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w działaniu

  • Skrupulatność oraz zdolność do pracy w dynamicznym środowisku

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku

  • Pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

  • Realną ścieżkę rozwoju zawodowego i awans w strukturach firmy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny

  • Elastyczny czas pracy

  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony przełożonego

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, pracowitą i lubisz wyzwania, dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami rozwijaj swoje umiejętności!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 911932259